Odwiedź nas na:
Twój koszyk:

Nagrody

Nagrody Gryf Maraton 2019

Wiemy, że nie przyjeżdżacie na Gryf Maraton dla nagród, ale mimo to mamy dla Was kilka niespodzianek

„Leniuchy” na wakacyjne wyjazd.

Trzy vouchery na pobyt w domu gościnnym „Leniuchy” w Stankowicach. Wszystkie dwuosobowe. Dwa vouchery na dwa dni i jeden voucher na cztery dni. Pierwsze rozlosujemy na II edycji Gryf Maratonu. Natomiast ten dłuższy pobyt rozlosujemy na IV edycji wśród wszystkich zawodników. Największe szanse będą mieli zawodnicy, którzy startowali w 4 edycjach cyklu. Dodatkowo rabat … pokaźny … na pobyt w „Leniuchach”. Rabat uzyska się na podstawie ulotki otrzymanej w biurze zawodów w dniu startu.
Wartość nagród – 1120 zł

Niespodzianki od firmy Taurus.

Dwa uchwyty rowerowe i dwa dwudniowe vouchery dla dwóch osób na pobyt w ośrodku wczasowym Taurus nad jeziorem Lubie w miejscowości Linowo. Losowanie w trakcie trwania cyklu,  wśród wszystkich zawodników.
Wartość nagród – 1600 zł.

Taxologika Kancelaria Podatkowo – Księgowa.

Voucher na zakupy w sklepie rowerowym (wartość 500zł). Ponadto trzy vouchery na usługi świadczone przez Taxologikę – (po 500zł każdy). Voucher do sklepu sportowego zostanie rozlosowany na jednej z czterech edycji Gryf Maratonu. Natomiast vouchery na świadczenie usług lub porad na IV edycji. Największe szanse będą mieli zawodnicy, którzy wystartowali we wszystkich zawodach cyklu 2019.
Wartość nagród – 2000 zł.

Willa Aleksander Panorama Świeradów – Zdrój

Trzy vouchery dwuosobowe na wyjazd do krainy Single Track w klimatycznym pensjonacie. Jeden voucher na pobyt dwudniowy rozlosowany będzie na II edycji. Dwa vouchery na pięciodniowe pobyty zostaną rozlosowane na IV edycji.
Wartość nagród – 2280 zł.

BMS wypożyczalnia rowerów w Świeradowie – Zdrój.

Trzy vouchery na wypożyczenie rowerów w wypożyczalni, która znajduje się u samym środku krainy Single Tracków. Każdy voucher o wartości 200 zł. Vouchery będą dodatkową niespodzianką dla osób, które wylosują pobyty w Willi Aleksander – Panorama. Jest tylko jeden warunek – voucher na wypożyczenie roweru może otrzymać tylko osoba towarzysząca zawodnikowi, który wylosuje pobyt w Willi Aleksander. Czyli np. dla żony zawodnika lub męża zawodniczki albo dla innego towarzysza wypraw rowerowych do Świeradowa Zdrój.
Wartość nagród – 600 zł.

Caffe Dorsoduro

Zaprasza na kawę i ciasto. Dwanaście voucherów dwuosobowych po 50 zł każdy. Losowanie w trakcie trwania cyklu 2019.
Wartość nagród – 600 zł

Rolety, żaluzje, markizy

Firma Roletki.home.pl ufundowała nagrodę dla zawodników, który wystartują w zawodach Gryf Maraton 2019. Nagrodą będą produkty oferowane przez Roletki.home.pl – losowanie na IV edycji.
Wartość nagród – 1000 zł.

Sklep rowerowy Rowery Turowski

Dwie nawigacje rowerowe. Rozlosowane zostaną na IV edycji Gryf Maratonu. Możliwe, że w trakcie sezonu pomyślimy o innych nagrodach … czas pokarze.
Wartość nagród – 1800 zł.

Sklep rowerowy BukBike

Trzy komplety pedałów zatrzaskowych spd do rowerów górskich.
Wartość nagród – 500 zł.

Akcesoria rowerowe

Na każdej edycji rozlosujemy wśród wszystkich zawodników akcesoria rowerowe. Najczęściej będą to bardzo przydatne rzeczy – przykładowo dętki, oliwki, lampki rowerowe, opony, bidony itp.
Wartość nagród – nie mniej niż – 1500 zł.

Trofea sportowe Silver

puchary dla najlepszych zawodników w klasyfikacji open.
Wartość nagród – emocjonalna … nie do oszacowania … bezcenne

X