Odwiedź nas na:
Twój koszyk:

Niezwykłe informacje

22 lipca 2020 / Aktualności
Niezwykłe informacje

Niezwykły sytuacja, niezwykły regulamin, niezwykłe zachowania, niezwykłe zasady.

Ostatnie kilka miesięcy to czas niezwykły. W naszej codzienności dużo się zmieniło. Zostaliśmy zmuszeni do sięgnięcia po nowe rozwiązania, inne formy i odkrywanie nowych zjawisk. Izolacja społeczna to nic dobrego ale zapewne wiele osób dostrzegło kilka plusów. Dajmy na to zmniejszony ruch samochodowy na drogach 😊 Pamiętacie jak łatwo wtedy było dojechać do pracy rowerem albo, jeżeli ktoś musiał, to samochodem ?

Niestety zaraźliwy czas jeszcze ciągle nas dotyka. Mimo, że już wszyscy mamy dość pandemii, a przekazy medialne spowszedniały to jednak stale jest pora epidemii.

Żeby nie prowokować sposobności rozprzestrzeniania się zdradliwego zarazka będziemy organizować zawody z ograniczonymi kontaktami.

Na naszej stronie w poszczególnych zakładkach będą „NIEZWYKŁE INFORMACJE”. Większość zasad będzie zmodyfikowana i dopasowana do panującej sytuacji. Póki pandemia nie zostanie opanowana te „NIEZWYKŁE ZASADY” będą obowiązywać.

Sposób zgłaszania się na zawody będzie podobny, ale nie będzie zgłoszeń w dniu zawodów. Będziemy unikać gromadzenia się, będziemy ograniczać dotykanie, macanie itp.

Jeszcze przyjdzie czas na zwykłe zawody, tymczasem zachęcamy do zapoznania się z „NIEZWYKŁYM REGULAMINEM” i innymi informacjami.

Chcemy aby te niezwykłe zawody były zawodami przyjaźni i dlatego wszyscy zawodnicy zostaną tak samo uhonorowani. Teraz mniejsze znaczenie mają prędkość, wytrzymałość i technika, teraz ważne jest, aby „zdrówko” dopisywało i nie strzykało w kościach 😊

X