Odwiedź nas na:
Twój koszyk:

Koronawirus – ważny komunikat!!!

11 marca 2020 / Aktualności
Koronawirus – ważny komunikat!!!

Wszyscy wiemy, że sytuacja jest poważna. Nie dajemy się zwariować ale niestety małe, złośliwe dziadostwo krąży wśród nas i infekuje „bez opamiętania”. Musimy funkcjonować w tej nowej i na dobrą sprawę nikomu nieznanej rzeczywistości. Wprowadzanie zakazów i nakazów jest oczywiście czasami konieczne. Jednak teraz najważniejszy jest chyba zdrowy rozsądek.

Jest nie realne żeby cały Świat zatrzymał się w miejscu aż ten „zarazek” poleci sobie w kosmos. Musimy przecież wychodzić do pracy, sklepu, apteki, urzędu chcemy chodzić na spacery i oczywiście jeździć na rowerach!

Niedogodności w życiu codziennym może być coraz więcej. Mimo utrudnień i nieciekawej sytuacji stale myślimy o zorganizowani bezpiecznych zawodów. Świadomi wyraźnej potrzeby ograniczenia kontaktów, ograniczenia zgromadzeń i ograniczenia „wymiany drogą kropelkową” różnych substancji bierzemy pod uwagę różne warianty.

Planujemy wprowadzenie zdecydowanych ograniczeń. Ograniczeń, które zminimalizują prawdopodobieństwo zarażenia się. Nie chcemy nikogo narażać.

Tak się składa, że indywidualna jazda na czas jest chyba najlepszą formułą na wyścig. W najbliższym czasie opracujemy nowy scenariusz I edycji.

Nikt nie wie jak sytuacja będzie się rozwijać w najbliższych miesiącach. Pewne jest, że zanim pojawi się szczepionka na tego „koronowanego – wirusa” to musi minąć sporo czasu.

Co możemy zrobić żeby było bezpieczniej …. jeszcze dobrze nie wiemy ale mamy kilka pomysłów „na gorąco”.

Wydawanie numerów startowych bezpośrednio przed startem, a nie tak jak do tej pory w godzinach 8 – 10

Wyniki podawać tyko w internecie, żeby nie było potrzeby czekania w grupie,

Byłoby bardzo wskazane żeby zawodnik bezpośrednio po wjeździe na metę skonfrontował wskazania swojego licznika z wynikiem zmierzonym przez aparaturę pomiarową,

Niestety na miejscu nie byłoby dekoracji – puchary wręczane byłyby w późniejszym terminie lub wysyłane,

Niestety na miejscu nie byłoby losowania nagród – nagrody rzeczowe mogłyby być wręczane w późniejszym terminie, a vouchery wysyłane pocztą.

Wszyscy dobrze rozumiemy powagę sytuacji, każda forma ograniczania kontaktów jest mocno uzasadniona.

Wyżej opisane działania są na razie w sferze planowania. Teraz jest już pewne, że niestety nie zorganizujemy Gryfika. Ponadto nie zorganizujemy zabawy dla dzieci mieszkańców dzielnicy Żydowce – Klucz.

X